Balíčky unikátních produktů 

Tento balíček suplementů je sestaven tak, aby postupně vyčistil a posílil jednotlivé orgány v našem těle. Kúra je zacílena obzvláště na srdce, plíce, ledviny, slinivku a játra. Tyto orgány jsou hnacím motorem každého sportovce a je zapotřebí se o ně řádně starat. 

Kúra obsahuje kombinaci účinných extraktů bylin, hub a řas obsahujících velmi cenné polysacharidy, extrakty a látky posilující imunitu a mající pozitivní vliv na jednotlivé orgány. 

Většina jednotlivých produktů v balíčku, jsou kombinacemi bylin, minerálů a vitamínu, které posilují vzájemný účinek a synergicky podporují celý organismus. 

 

V průběhu roku se do našeho organismu dostane spoustu organických i anorganických látek, které do něj nepatří. Je velmi vhodné alespoň jednou za rok a to nejlépe v průběhu podzimních měsíců, provést hlubší či povrchnější detoxikační kúru, která organismus očistí a připraví ho na další cestu. 

 

Detoxikace jsou o to více potřeba pokud máme náročné stresové zaměstnání, nemáme čas na přípravu vyvážené stravy nebo jsme si prozatím nenašli cestu ke zdravému životnímu stylu. Kvalitní šťávový půst, colovada nebo vývarový půst může být skvěle doplněn právě o balíček"DETOXIKACE ORGANISMU"

2. Detoxikace organismu

1. Posílení a vyčištění vnitřních orgánů

Připravili jsme pro vás celou řadou balíčků přírodních doplňků stravy Naturgreen, které pokryjí vaše nároky zvláště v podzimním a zimním období. Balíčky jsou sestaveny pro sportovce, ale také pro ty z vás, kteří si najdete čas na sport pouze příležitostně. 

Všechny nabízené  produkty mají odpovídající certifikaci COA, IASC,JAS, HALAL, NASSA,USDA a další certifikáty, které prokazující čistotu a kvalitu výrobku. Všechny potravinové doplňky uváděné námi na trh v rámci ES – CZ - SK splňují obecné požadavky na označování dané směrnicí 2000/13/ES,

Voda je základ!

Voda je základem zdraví a je základ pro všechny metabolické děje v našem organismu. Společnost Naturgreen® distribuuje nejlepší filtrovací konvici s alkalickým vodním filtrem na našem trhu. 

BPA free - konev je vyrobena z kvalitních a nezávadných plastů. Je opatřena českým certifikátem a filtrovací systém je patentovaný. 

V balíčku ke konvici dostanete jeden filr navíc a ke konvici obdržíte také koral mine - korálovou minerální vodu.

4.Tinktury pro sportovce

 

Na podzim a v zimě se nezřídka mění teploty, přecházíme neustále z tepla do zimy. Mnozí z nás se snaží sportovat a udržet si kondici. V tomto období je obzvláště důležité zaměřit se na posílení naší imunity. 

Připravili jsme speciálně pro klienty a přátele Čistého sportu nabitý balíček přírodních doplňků stravy!

Kúra obsahuje velmi silný a účinný komplex antioxidantů, vitamínů, enzymů a beta glukanů. Beta glukany jsou navíc doplněny o epigalokatechin galát (EGCG) ze zeleného čaje, který se řadí mezi katechiny (blízké flavonoidům) a sulforaphan z brokolicových semínek, který je momentálně v hledáčku vědeckých studií s překvapivými výsledky. 

3. Posílení imunity 

Kúra bylinných tinktur od NADĚJE je dalším skvělým prostředkem na posílení organismu. 

Kúra podporuje kardiovaskulární systém, chrání srdce. Dodává sílu, kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Posiluje schopnost adaptace na stres a přispívá k pročištění těla. 

Kúra je rozdělena pro muže a pro ženy .

 

Kontakt:   +420 731 402 949, info(a)cistysport.cz, cistysport(a)gmail.com 

© 2016 - 2019 spolek Čistý sport.  Vytvořeno týmem Čistého sportu