Přihlaš se k odběru novinek ZDE

Kontakt:   +420 731 402 949, info(a)cistysport.cz, cistysport(a)gmail.com 

© 2016 - 2019 spolek Čistý sport.  Vytvořeno týmem Čistého sportu

Kuba Pawlas
15. úno 2017

Toskánsko - doprava tam i nazpátek

2 komentář

Upraveno: 15. úno 2017

Ahoj kamarádi! Už se těšíte do Toskánska? Pevně věřím, že nám počasí vyjde tak jako v minulých letech! :-)

 

Na tomto místě můžete společně řešit dopravu a další věci, které budete potřebovat. Samozřejmě jsme vám k dispozici na mailu info@cistysport.cz nebo telefonu 776 100 489.

 

Stačí založit nový příspěvek popřípadě reagovat na starý. Já budu příspěvky procházet a značit si kdo místo nabízí a kdo by potřeboval svézt.

 

Společně tak můžeme ušetřit náklady na dopravu, udělat něco pro naši drahou přírodu, vystřídat se častěji za volantem a možná zažít i více legrace po cestě!

 

Mějte se moc hezky a těšíme se společně s naším týmem na každého z vás!

Kuba

vojtech.nebes
16. bře 2017

Ahoj,

já pojedu do Toskánska až o Velikonočním pondělí, neb jdu ještě ráno s dětmi na koledu v Jižních čechách. Pokud by se našel někdo, kdo by se mnou vyjel z Prahy někdy po poledni autem, tak bych autem jel a nabízím v něm tedy místo. Podmínkou je, že to bude alespoň 1 další řidič, abychom se vystřídali. Sám to celé jet nechci a volil bych tak letadlo/vlak. Proto prosím o odpovědi co nejdříve, abych nekupoval letenky na poslední chvíli.

Díky

Vojta

Kuba Pawlas
16. bře 2017

Ahoj Vojto,

děkuji za zprávu a nabídku.. zvažuji že na velikonoce přijedu z Toskánska domů. Je možné že bych někdy před polednem vyrážel od nás z Moravy. Mohl bych tě nabrat v Jižních Čechách a společně bychom mohli dojet do Toskánska. Tento víkend se na tom domluvím s Ivanem a dám ti vědět.

Nejnovější příspěvky
 • Robert Bauman
  bře 9

  Ahoj, měl by někdo zájem o dopravu na I. turnus? Zatím jsem sám. Nebo taky možnost, přidat se k někomu? Chtěl bych vyrážet v něděli z Lán (Středočeský kraj) 31.3. Zpět 9.4. po ukončení. Tel.: 724 324 944
 • veru.heczkova
  úno 20

  Ahoj, sháním parťáka na cestu do Toskánska na 2.turnus pro svého přítele - dostane kemp jako dárek a zatím je to překvapení :) Veru
 • Alena Sidlova
  8. bře 2018

  Ahoj, nabizim misto/a v aute Passat combi na 3. turnus. pokud by nekdo chtel vyjet uz v patek 13.4. tak se ozvěte:) Krasny den vsem Alen. Odjezd z Prahy:)