Náš gel NAPU

Poslední dva roky jsme intenzivně pracovali na stabilní receptuře čistého sportovního gelu. Recepturu se podařilo vyladit k naší plné spokojenosti a v tuto chvíli nám na stole leží náš gel! Je postaven na bázi rýžového sirupu a neobsahuje žádné umělé přísady, rafinované glukózové či fruktózové sirupy, konzervanty, sladidla, barviva ani nic podobného. 

Prvním pokusem bylo plnění do tub. Nebylo to špatné, ale uznali jsme, že vhodnější bude plnit naše gely do sáčků.. Letos v létě jsme naplnili naši druhou várku gelů. Certifikace a atestace proběhly úspěšně a mi můžeme nabídnout gely, vám zákazníkům k prodeji. 

Gely jsou baleny v nových sáčkách v hmotnosti necelých 50g. Obsah jsme tedy navýšili, ale cena zůstala stejná!

 

Složení

V Čistém sportu nepoužíváme chemii.. takže náš gel je bez chemických přísad. Nenajdete v něm konzervanty, barviva, dochucovadla, stabilizační látky ani jiné podobné chemikálie. 

V gelu nenaleznete ani glukózový nebo fruktózový sirup ani invertázů ani podobné nesmysly. 

Hlavní složku tvoří rýžový sirup, dále je to komplex minerálních a enzymatických látek a ve složení najdete také výluh japonské byliny Shiso.

Obchodní podmínky

Zde jsou k vám k nahlédnutí naše obchodní podmínky, které je zapotřebí i u této jedné možnosti objednávky mít. Samozřejmě naše produkty plánujeme rozšířit takže vás do budoucna čekají další možnosti nákupů na našem webu. 

Kontakt:   +420 731 402 949, info(a)cistysport.cz, cistysport(a)gmail.com 

© 2016 - 2019 spolek Čistý sport.  Vytvořeno týmem Čistého sportu