TRÉNINKOVÉ PLÁNY

Ivan Rybařík pro Vás připravuje individuální tréninkový plány dle Vašich představ a cílů. Na základě svých zkušeností a sofistikovaného tréninkového softwéru bude pro Vás trénink opravdu zábavou! 

Tréninkové rozhraní, které v rámci tréninkových plánů a kontrolingu používáme, opravdu stojí za to! Trénink pro Vás bude zábava a Vy i trenér máte okamžitou zpětnou vazbu o Vašem tréninkovém úsilí!

Je tady podzim a s ním..

Podzim je dobou, kdy bychom měli svůj organismus připravit na zimu. Znamená to pro nás zařazovat v jídelníčku potraviny  bohaté na minerální látky, enzymy, flavonoidy a vitamíny. Ideálními potravinami jsou miso, ume potraviny, kvašená zelenina nebo také vývary nejlépe z domácí zeleniny. 

Toto období je také zvláště vhodné k půstům a k celkovému odpočinku organismu. Měli bychom se tedy vyvarovat stresovým situacím, častěji chodit do přírody a věnovat se také kupříkladu dechovým cvičením, třeba právě v přírodě v lese, kde je vzduch často mnohem lepší než ve městech.

Rovněž je vhodné zamyslet se nad svým duchovním životem, zda není prázdný..  

vaření u vás doma..!

Rádi byste se naučili připravovat vyvážená jídla? Cítíte se často nadmutí, unavení a už vás nebaví pocit těžkosti? Nebo byste se rádi připravili na závody, tak abyste je zvládli, mohli si je užít opravdu naplno a po skončení se necítili jako požvýkaná žvýkačka?

Od toho jsme tady my! Sportovci, nadšení kuchaři a zkušení výživáři, pro které je food coaching mnohaletým koníčkem a zaměstnáním! 

Food Couching, naučíme Vás vařit!

V minulém roce jsme pro vás připravili individuální program nutričního koučování tzv. food coaching. Na jaře jsme tento program rozšířili také o výživové koučování před tréninkem a náročnými závody.

 

Food coaching je ideální způsob, jak se velmi intenzivní formou dozvědět informace týkající se zdravé a vyvážené kuchyně. Je to pro Vás také příležitost nahlédnout pod pokličku našeho know how :-)

 

Reference našich klientů a přátel

Projekt Čistý sport oslovil za dobu svého působení již mnoho lidí, kteří mají zájem o své zdraví a nechybí jim snaha a chuť něco ve svém životě změnit k lepšímu. S naším projektem jsme motivovali a podíleli se na osobním růstu několika desítek našich kamarádů a klientů. Přečtěte si ty příběhy, které opravdu stojí za to! 

 

Energetický vyvážený gel - napu

Gel je funkční, splňuje všechny potřebné nároky, prošel si kontrolou a certifikací a je připraven k prodeji!

Využijte náš formulář k objednávce!

Kontakt:   +420 731 402 949, info(a)cistysport.cz, cistysport(a)gmail.com 

© 2016 - 2019 spolek Čistý sport.  Vytvořeno týmem Čistého sportu