Přihlaš se k odběru novinek ZDE

Kontakt:   +420 731 402 949, info(a)cistysport.cz, cistysport(a)gmail.com

© 2016 - 2019 spolek Čistý sport.  Vytvořeno týmem Čistého sportu

"Ahoj!

Posíláme do Letní výzvy fotky z MTBO Ztracené Kobylky (orientační závod MTB s limitem 6 hodin), kde jsme překvapivě obsadili druhé místo v kategorii smíšených dvojic - překvapivě proto, jelikož jsme nikdy nic nevyhráli a soutěž jsme si přijeli hlavně užít. Tomu odpovídala i skladba stravy večer před závodem - pivo a tak dlouho odepíraný špekáček na ohni :) Na snídani už jsme byli poctivější, každý dostal kopec jáhlové kaše do ešusu a já to zapila špaldovým kafem (které mi v Toskánsku první den tak strašně nechutnalo, ale teď si ho dávám s chutí často).
Jedna z prvních kontrol byla hned vedle výčepu v hospůdce, což nebylo strategicky úplně dobře, protože jsme si dali ještě jedno malé na cestu. No, s Čistým sportem to mělo pramálo společného, takže asi za hodinu na mě přišla krize a chtěla jsem to začít stáčet zpět do cíle, Honza ale viděl na mapě ještě pěknou kontrolu za 50 bodů a 110 výškových metrů ("to si dělá srandu, vždyť vidí, že už nemůžu"). Musela jsem se kousnout, krize přešla. Postupem času jsme potkávali čím dál tím více cyklistů - postup sběru kontrol jsme si našli správný, jen v protisměru . 44 minut před šestihodinovým limitem dostal krizi Honza ("to si dělá srandu, vždyť teď musíme makat"), ale kousnul se. Dál jsme jeli risk nebo zisk a vzali si cestou k cíli kontrolu za 50 bodů schovanou pod prudkým kopcem (který jsme si museli taky vyšlápnout zpět, o to více bolel). Do cíle jsme dojeli na minutu přesně v limitu.
Cíl jsme splnili - závod jsme si užili, vzájemně jsme se podpořili v situacích, kdy šlo do tuhého,  a jako bonus máme medaili :) Když bychom nevzali těch 2x 50 bodů s kousnutím se, tak na bedně nestojíme.
Zdraví Lenka a Honza"

Lenka s Honzou zvládli závod skvěle! Protože v první řadě jde o zážitek a ne o stres