O nás a našem teamu

ČS_koncept_IR_zelene_tmavsi.png

Čistý sport je projekt vynikajícího českého bikera Ivana Rybaříka, který si vzal za úkol předávat široké veřejnosti informace a zkušenosti z prostředí zdravého životního stylu. Především se zaměřuje na způsoby tréninku v kombinaci s energeticky vyváženou stravou a následně poradenstvím. Mezi lidmi, sportovci, ale také na poli marketingu, sjednocuje myšlenky, společnosti a brendy, které mají vyšší cíle ve ztahu ke zdraví či sportu.

 

Čistý sport sjednocuje všechny lidi dobré vůle, ale také sportovní nadšence, jak by řekl Francois Villon.. rváče se životem a všechny ty, kteří mají zájem žít svůj život mimo vyjeté koleje.

 

Čistý sport, jako nezisková organizace, je součástí různých sportovních událostí. Účastní se workshopů a vzdělávacích akcí. Společně s dalšími subjekty zařizuje soustředění a kempy pro mládež, členy závodních týmů a ostaních sportovců a členů našeho spolku dle § 228 a násl..

 

 

Ivan Rybařík

Základatel projektu, trenér

 

Ivan Rybařík, povoláním učitel, se již 15 let věnuje profesionální cyklistice, výživě a je zakladatelem projektu Čistý sport. V projektu má na starosti Trénink, přípravu vybraných kempů a dohled nad celým projektem.

 

 

 

 

 

Jana Rybaříková

Doktorka a terapeutka

 

Jana zajišťuje projekt lékařským dohledem. 

Jakub Pawlas

Kuchař, masér

 

Jakub je absolvent MU oboru regenerace a výživy ve sportu. V projektu má na starosti kuchyni, výživové poradenství, komunikaci s klienty a spoustu dalších věcí.

 

Jan Trávníček

Horolezec, koordinátor

 

Tráva je předním Českým horolezcem. Jak on sám říká vylezl pár velkejch kopců. V projektu má na starosti koordinaci kempů.

Mirka

Trenér, poradce pro sport i výživu

 

Mirka se věnuje běhům na dlouhou vzdálenost, joze, kompenzačním cvičením. Spolupracuje s námi na přípravě soustředění a sportovních akcí.

Václav Kraus

Fyzioterapeut, dakfield specialista

 

Vašek je naším skvělým poradcem v terapeutických oblastech a v oblasti dakfield vyšetření.