Detaily jednotlivých turnusů

První turnus: Hobby, Sport, Race

Kapacita kempu: 25 členů

Termín je určený všem nadšeným cyklistům od Hobby kategorií po výkonnostní a polo-profi jezdce, kteří mají unikátní možnost dozvědět se know how k tréninkové přípravě a zákulisí analýzy wattových i dalších tréninkových ukazatelů. Nemusíte se bát svojí výkonnostní úrovně. Svoji skupinu si vždy najdete a naši trenéři se vám budou věnovat s maximálním úsilím. 

 

Kemp Vás provede i psychologickou přípravou zaměřenou na zátěž a správné zvládnutí vašich sportovních cílů.

Dále je kemp určen tréninkové skupině Ivana Rybaříka a profesionálům s individuální tréninkovým programem a tréninkové skupině Hobby sport+YAP.

Před začátkem soustředění pro zájemce laktátový test pro aktuální stanovení správných tepových a wattových zón tréninku. 

Možnost zapůjčení cyklistického i běžeckého wattmetru s následnou analýzou.

Zázemí i servis před a po tréninku s vysokým standardem od CK Čistý sport. Doprovodné vozidlo na každém delším tréninku

Masáže 3x za soustředění, Compex 2x za soustředění, Individuální a skupinové kompenzační cvičení

 

Host Kempu: Ondřej Fojtík- elitní český závodník člen skupiny SportTraining, Bc. Vašek Kraus- Fyzioterapeut- člen skupiny SportTraining

 

Druhý turnus: Hobby , Sport

Kapacita kempu: 25 členů

 

Termín je určený všem nadšeným cyklistům od Hobby kategorií po výkonnostní jezdce, kteří mají unikátní možnost dozvědět se know how k tréninkové přípravě a zákulisí analýzy wattových i dalších tréninkových ukazatelů. Kemp Vás provede i psychologickou přípravou na zátěž a správné zvládnutí vašich sportovních cílů.

Dále je určen tréninkové skupině Hobby sport, Konzultuj Ivana Rybaříka + YAP - mladým sportovcům. 

Nemusíte se bát svoji výkonnostní úrovně. Skupinu si vždy najdete a naši trenéři se vám budou věnovat po komplexní stránce. 

Před začátkem soustředění pro zájemce laktátový test pro aktuální stanovení správných tepových a wattových zón tréninku. Možnost zapůjčení cyklistického i běžeckého wattmetru s následnou analýzou.

Zázemí i servis před a po tréninku s vysokým standardem od CK Čistý sport. Doprovodné vozidlo na každém delším tréninku.

Masáže 3x za soustředění, Compex 2x za soustředění, Individuální a skupinové kompenzační cvičení

 

Host kempu:Zdeněk Kříž- top czech trail runner- člen týmu Buff international a člen skupiny SportTraining

Ondřej Fojtík- elitní český závodník člen skupiny SportTraining, Honza Trávníček- přední český horolezec, Radek Jaroš-legenda horolezectví- Koruna Himaláje

 

 

​Třetí turnus: Hobby, firmy, rodina

Kapacita kempu: 25 členů

Termín je určený pro všechny multisportovce a lidi mající zájem o zdravotní životní styl a aktivní odpočinek.

Termín je určen pro všechny, kteří se chtějí sportem pobavit nastartovat se do další aktivity v průběhu roku, nebo jen dobít baterky po náročné zimě.

Gró skupiny tvoří zaměstnanci a klienti firmy HP, pro které připravujeme multisportovní program zaměřený na cyklistiku, cvičení, běh, sportovním lezení a workshop zdravého stravování.

Host kempu: Honza Trávníček- přední český horolezec, 

Kontakt:   +420 731 402 949, info(a)cistysport.cz, cistysport(a)gmail.com 

© 2016 - 2019 spolek Čistý sport.  Vytvořeno týmem Čistého sportu