YAP - young athelte project

1/8

Mrkněte na fotky..

S týmem Čistého sportu v Toskánsku, během tréninků..

 

I v Toskánsku jsme počítali s YAP projektem a ve spolupráci s našimi partnery zvýhodnili soustředění 12-ti mladým nadějným členům projektu. 

 

 

Kamarádi a přátele dobré vůle..

rádi bychom Vám přiblížili náš dceřiný projekt YAP, který jsme odstartovali v čele s Ivanem Rybaříkem na podzim roku 2014.. :-)

 

Celý projekt je, jak již sám název napovídá, zaměřený na mladé sportovce a jejich snahu prosadit se, splnit si sen stát se profesionálním sportovcem a nebo prostě jenom sportovat.. Velkým vzorem jsou nám v tomto snažení oragnizace jako Sokol, Junák nebo Orel..

 

Může to znít jako nadsázka, ale z našeho pohledu a zkušeností je sport jednou z nejzásadnějších povinností mladého člověka. Ať už je to houpání na klepáči nebo stíhání rivalů na biku v průběhu XC závodů. Sport by jednoduše neměl žádnému mladému človíčku chybět a to je prostě fakt! A je smutné, že spoustě mladým lidem dnes sport chybí! 

 

V projektu YAP se snažíme nabídnout mladým sportovcům, takové podmínky, které jim umožní jednodušší přístup ke sportu. Tak například jsou to sportovní soustředění či trénink s Ivanem Rybaříkem u nás i v zahraničí. Do budoucna bychom rádi pokračovali ve výstavbě tréninkového hřiště nejen v Jistebnici.. Zapojili více oragnizací a provozovatelů sportovních hřišť a jiných atrakcí.

 

Touto činnosti se snažíme rozvíjet biodiverzitu především Jihočeského kraje, ale také se zasazujeme o přiblížení sportu mládeži..

 

 

Kontakt:   +420 731 402 949, info(a)cistysport.cz, cistysport(a)gmail.com 

© 2016 - 2019 spolek Čistý sport.  Vytvořeno týmem Čistého sportu